קריאה נעימה

מה עשה לי את השבוע? 25.5 – עורך דין ונוטריון שי פרטוש מתראיין בערוץ 14

תוכן עניינים

לייעוץ והכוונה השאירו פרטים ונחזור אליכם

ככל שהראיון מתגלגל, עורך הדין שי פרטוש חולק אנקדוטות שובות לב מהקריירה המפוארת שלו, החושפת את המורכבויות והאתגרים של עבודתו. מתוך מומחיותו העצומה, הוא מציע עצות חשובות ושופך אור על המורכבות של מערכת המשפט. גלה את התשוקה שמזינה את המחויבות של שי פרטוש לצדק כשהוא דן במקרים בלתי נשכחים וההשפעה שהייתה להם על הצמיחה האישית והמקצועית שלו. ממאבקי בית משפט מתוקשרים ועד למורכבות השירותים הנוטריונים, הראיון הזה מספק הצצה נדירה לחיי היומיום של עורך דין. מנחה ערוץ 14 מנווט במיומנות את השיחה, מוציא את המיטב משי פרטוש ומבטיח שהצופים יהיו מעורבים מתחילתו ועד סופו. עם שאלות מעניינות וסקרנות אמיתית, המארח יוצר אווירה נינוחה ונוחה המאפשרת חקירה מעמיקה של מקצוע עריכת הדין. הראיון המרתק הזה הוא צפייה חובה לעורכי דין שאפתנים, לחובבי משפט ולכל מי שסקרן לגבי פעולתו הפנימית של עולם המשפט. רכשו ידע רב ערך, הרחיבו את הבנתכם במערכת המשפט, וקבלו השראה מהמסירות הבלתי מעורערת של שי פרטוש לצדק. היכנסו ל"מה עשה לי את השבוע" בערוץ 14? והצטרפו אלינו כשאנחנו צוללים למסע יוצא הדופן של עורך הדין והנוטריון שי פרטוש. היכונו להיות מוארים, מבדרים וקבלים השראה מסיפוריו המדהימים ומהתובנות העמוקות שלו. אל תפספסו את הראיון הבלעדי הזה, בטוח תרתק מוחות ותשאיר רושם מתמשך.

לשיתוף הכתבה:

מדד לסיום הכתבה:

לעוד כתבות מעניינות

מסיקה נגד דולנס

תושב ישראל שבמוחו התגלה גידול סרטני (להלן: "מסיקה"), בחר במנתח מומחה תושב סלובניה (להלן: "דולנס") שינתח אותו להוצאת הגידול. ההסכם בין מסיקה לדולנס נחתם בישראל

קרא עוד »

מורכבויות של רכישת דירה: חוק המכר, תקופות בדיקה ותקופות אחריות

המאמר דן ברכישת דירה חדשה מקבלן, תוך התמקדות בחוק המכר, פרוטוקול המסירה, תקופת הבדיקה ותקופת האחריות. הוא מדגיש את החשיבות של הבנת חוק המכר וההגנות שהוא מעניק לרוכשי דירות. המאמר גם נותן טיפים לגבי תהליך המסירה, כולל חשיבות חיפוש עזרה מקצועית ותיקון פגמים לאחר תום תקופת האחריות. הוא מיועד לקהל הרחב, ומתאים לכל מי ששוקל לרכוש דירה חדשה מקבלן.

קרא עוד »