אודות המשרד

דף הבית > אודות

משרד עורכי דין ונוטריון שי פרטוש הוקם בשנת 2010 ע"י עו"ד, מגשר ובורר שי פרטוש. המשרד עתיר ניסיון בתחום האזרחי-מסחרי ומספק את שירותיו המשפטים בתחומי עיסוק הבאים:  מקרקעין, תכנון ובניה, רישוי עסקים, מיסוי נדל"ן, מסחרי, ארנונה, גישור ובוררויות, דין משמעתי, הפקעת קרקעות, חוקתי ומנהלי, דיני חוזים ומסחר, דיני מקרקעין, ירושות וצוואות, תמ"א 38, משפט אזרחי, נדל"ן, מנהל מקרקעי ישראל, מגרשים חקלאיים, רשויות מקומיות, ליקויי בנייה, עסקאות מכר דירה, פינוי בינוי, צווי מניעה, דיני עבודה והוצאה לפועל.

חזון המשרד: משרד עורכי דין ונוטריון פרטוש חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. במשרד פועלים צוות עורכי דין המעניקים ליווי משפטי מקצועי  שניתן מתוך הכרות מעמיקה עם הלקוח, האופן בו הוא פועל ובתיאום מלא עם פעילותו העסקית. ליווי זה נעשה תוך עדכון שוטף בנעשה ובמציאת פתרונות מקצועיים ויצירתיים עבור כל לקוח.

משרד עורכי דין פרטוש מתחייב לספק ללקוחותיו מעטפת ביטחון אישית ומקצועית, לפעול תמיד ביושרה, הגינות ונאמנות מלאה תוך העמדת טובת הלקוח בראש מעיינינו. העבודה במשרד מבוססת על חזון המשרד אשר מהווה עבורנו את אבני היסוד להענקת שירות משפטי מקסימאלי.

פרסים ומדליות

החותמות שלנו

70 המשפיעים בהתחדשות עירונית

משרד עורכי הדין פרטוש הינו משרד המתמחה בליווי עסקאות התחדשות עירונית. משרדנו זכה בחותם 70 המשפיעים בהתחדשות עירונית ונדל"ן שהוענק על ידי אתר "מגדילים – האתר הישראלי להתחדשות עירונית". לצוות המשרד ניסיון ייחודי וידע רב בליווי יזמים ובעלי זכויות בפרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית. לכן, אם אתם מחפשים הכוונה וליווי לקידום פרויקט של התחדשות עירונית בדירה שבבעלותכם או במתחם בו אתה גרים, פנו למשרדנו לקבלת ליווי על ידי עורכי הדין הטובים והמנוסים ביותר.

חותם השקיפות

במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מאמינים בשקיפות ואחריות בכל עסקינו המשפטיים. לכן אנו מציגים בגאווה את "חותמת השקיפות" באתרינו שהוענק לנו ע"י חברת "גט סטטוס". חותם זה מסמל שאנו מחויבים לספק ללקוחותינו תקשורת פתוחה וכנה, על ידי שיטות אתיות ושקיפות מלאה לאורך כל התהליך המשפטי. אנו מבינים שעניינים משפטיים יכולים להיות מורכבים ומפחידים, וזו הסיבה שאנו שואפים לשתף את התהליך ולעדכן את לקוחותינו בכל שלב. אז אם אתם מחפשים ייצוג משפטי המאופיין ביושרה, כנות ושקיפות, אל תחפשו רחוק יותר ממשרד עורכי הדין שי פרטוש.

חותם אמינות

במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מבינים כי שכירת עורך דין יכולה להיות משימה לא פשוטה. לכן אנו גאים להציג את "חותם האמינות" באתרנו שהוענק לנו ע"י חברת D&B. החותם הזה הוא הבטחתך שאמינותנו באופן עצמאי כמשרד עורכי דין לגיטימי ואמין על ידי רשות צד שלישי בעלת מוניטין. עם חותמת האמון שלנו, אתה יכול לסמוך על כך שצוות עורכי הדין המנוסים שלנו יטפל בתיקך במקצועיות ובזהירות מרבית. בין אם אתם עומדים בפני סוגיה משפטית מורכבת או פשוט זקוקים לייעוץ משפטי, אנו מתחייבים לספק לכם את הרמה הגבוהה ביותר של שירותיות ותמיכה.

דאנס 100

משרד עורכי דין שי פרטוש, המתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, זכה לאחרונה בחותם דאנס 100 ובדירוג גבוה. החותם של דאנס 100 נחשב לאות יוקרה ואיכות בתחום המשפט הישראלי, והוא מוענק רק למשרדים שעומדים בקריטריונים מחמירים של מקצועיות, ניסיון, שירותיות ואתיקה. הדירוג הגבוה שקיבל המשרד משקף את ההערכה הרבה שרוחשים לקוחותיו לעבודתו המקצועית והמסורה. ההישגים הללו מהווים עדות נוספת ליכולותיו הגבוהות של משרד עורכי דין שי פרטוש ולמקצועיותו בתחום הנדל"ן והמקרקעין.

נגן וידאו

שי פרטוש

עו"ד, נוטריון, מגשר, בורר מוביל ומייסד המשרד

עו"ד שי פרטוש הינו מייסד משרד עורכי דין ונוטריון שי פרטוש, המספק ייעוץ וליווי משפטי בתחומי נדל"ן, התחדשות עירונית ותכנון ובניה. המשרד, נוסד בשנת 2010, מייצג כיום כ-10,000 בעלי דירות ב-300 פרויקטים שונים של התחדשות עירונית לרבות פינוי-בינוי ותמ"א 38 בערי גוש דן ובפריפריה. כמה מהפרויקטים מרוכזים בשכונת לב המושבה בעיר פתח תקווה, עיר הולדתו של עו"ד פרטוש. 

עו"ד פרטוש הינו בוגר תואר במשפטים LL.B וקורס גישור במכללת שערי משפט בהצטיינות, בוגר תואר שני במנהל עסקים I.B.A וכן סטודנט לתואר שני משפטים LL.M בקריה האקדמית – אונו וסטודנט ללימודי שמאות. בנוסף, עוה"ד פרטוש הינו בורר ומגשר מוסמך.

לצד עיסוקו המקצועי, עו"ד פרטוש הוא ספורטאי מצטיין, שהשתתף בעשרות מרתונים וסיים בהצלחה ארבע תחרויות IRON MAN – איש הברזל.

לשאלה, מהם הישגיך הגדולים ביותר, השיב עו"ד שי פרטוש: "חייבים לזכור שעיסוק בתחום ההתחדשות העירונית היא לא רק פעילות עסקית, הוא בראש וראשונה עשייה חברתית. היכולת שלי היום כעורך דין דיירים להסתכל אחורה ולומר לעצמי בסיפוק שמשרדי מלווה בתהליך של התחדשות עירונית יותר מ- 10,000 משפחות, היא מבחינתי ההישג שנותן לי את הכי הרבה סיפוק מקצועי".