קריאה נעימה

כתבה בערוץ 14 עכשיו – "מחוץ לפרוטוקול" בהנחיית מולי ארי והשתתפותו של עו"ד שי פרטוש

תוכן עניינים

לייעוץ והכוונה השאירו פרטים ונחזור אליכם

עורך הדין שי פרטוש התארח לאחרונה בתוכנית הטלוויזיה הפופולרית "מחוץ לפרטוקול" בהנחייתו של מולי ארי בערוץ 14. התוכנית, שידועה בדיונים המעמיקים שלה בנושאים משפטיים ואקטואליה, היוותה במה לפרטוש. לחלוק את המומחיות והתובנות שלו במגוון נושאים.

פרטוש, עורך דין בולט ובעל ניסיון של שנים בתחום המשפטי, זוכה להערכה רבה בזכות הידע וההבנה שלו בנושאים משפטיים מורכבים. במהלך הופעתו ב-"Out of Protocol", הוא דן במגוון רחב של נושאים, כולל אירועים עכשוויים, מגמות משפטיות והשפעת הטכנולוגיה על מקצוע עריכת הדין.

אחד הנושאים העיקריים של הדיון במהלך התוכנית היה העלייה האחרונה בפשעי סייבר והצורך בחוקים חזקים יותר כדי להילחם בה. פרטוש הדגישה את החשיבות של להישאר מעודכן בטכנולוגיה ובפיתוחים המשפטיים האחרונים על מנת להתמודד ביעילות עם הבעיה ההולכת וגוברת זו.

הוא גם דן באתגרים העומדים בפני מקצוע עריכת הדין בעידן המודרני, במיוחד במונחים של התאמה לטכנולוגיות חדשות ושינוי ציפיות הצרכנים. לדברי פרטוש, עורכי דין צריכים להיות יותר אקטיביים באימוץ טכנולוגיה ובמציאת דרכים חדשות לספק ערך ללקוחותיהם כדי להישאר תחרותיים בשוק צפוף יותר ויותר.

לאורך המופע הפגין פרטוש את הידע המשפטי יוצא הדופן שלו ואת יכולתו להעביר רעיונות מורכבים בצורה נגישה ומושכת. התובנות שלו היו אינפורמטיביות ומעוררות מחשבה, והוא סיפק תובנות חשובות לגבי מגוון נושאים משפטיים דחופים.

בסך הכל, הופעתו של פרטוש ב"מחוץ לפרוטוקול" הייתה דיון מרתק ואינפורמטיבי שהדגיש את התפקיד החשוב שעורכי הדין ממלאים בעיצוב הנוף המשפטי. על ידי שיתוף המומחיות והתובנות שלו עם הצופים, הוא הוכיח את הערך של להישאר מעודכן ומעורב בסוגיות משפטיות, ותרומתו לשיחה הייתה מעוררת תובנות ומעוררת מחשבה כאחד.

לשיתוף הכתבה:

מדד לסיום הכתבה:

לעוד כתבות מעניינות

מסיקה נגד דולנס

תושב ישראל שבמוחו התגלה גידול סרטני (להלן: "מסיקה"), בחר במנתח מומחה תושב סלובניה (להלן: "דולנס") שינתח אותו להוצאת הגידול. ההסכם בין מסיקה לדולנס נחתם בישראל

קרא עוד »

רכישת דירה יד שנייה: המדריך המלא לעסקה בטוחה ומוצלחת

רכישת דירה יד שנייה היא צעד משמעותי וחשוב בחייו של כל אדם. עם זאת, תהליך רכישת דירה יד שנייה יכול להיות מורכב ומסובך, וטומן בחובו סיכונים רבים. מאמר זה נועד לספק לכם את כל המידע החיוני שאתם צריכים לדעת לפני רכישת דירה יד שנייה, תוך הדגשת הסכנות העיקריות הכרוכות בעסקה זו והדרכים להימנע מהן.

קרא עוד »