חותם 70 המשפיעים בהתחדשות עירונית

"חותם 70 המשפיעים בהתחדשות עירונית"

עו"ד ונוטריון שי פרטוש - מייסד משרד עורכי דין שי פרטוש

עו"ד שי פרטוש (43) הינו מייסד משרד עורכי דין שי פרטוש, המספק ייעוץ וליווי משפטי בתחומי נדל"ן, התחדשות עירונית ותכנון ובניה. המשרד, נוסד בשנת 2010, מייצג כיום כ-10,000 בעלי דירות ב-300 פרויקטים שונים של התחדשות עירונית לרבות פינוי-בינוי ותמ"א 38 בערי גוש דן ובפריפריה. כמה מהפרויקטים מרוכזים בשכונת לב המושבה בעיר פתח תקווה, עיר הולדתו של עו"ד פרטוש. 

עו"ד פרטוש הינו בוגר תואר במשפטים LL.B וקורס גישור במכללת שערי משפט בהצטיינות, בוגר תואר שני במנהל עסקים I.B.A וכן סטודנט לתואר שני משפטים LL.M בקריה האקדמית – אונו וסטודנט ללימודי שמאות. בנוסף, עוה"ד פרטוש הינו בורר ומגשר מוסמך.

לצד עיסוקו המקצועי, עו"ד פרטוש הוא ספורטאי מצטיין, שהשתתף בעשרות מרתונים וסיים בהצלחה ארבע תחרויות IRON MAN – איש הברזל.

לשאלה, מהם הישגיך הגדולים ביותר, השיב עו"ד שי פרטוש: "חייבים לזכור שעיסוק בתחום ההתחדשות העירונית היא לא רק פעילות עסקית, הוא בראש וראשונה עשייה חברתית. היכולת שלי היום כעורך דין דיירים להסתכל אחורה ולומר לעצמי בסיפוק שמשרדי מלווה בתהליך של התחדשות עירונית יותר מ 10,000 משפחות, היא מבחינתי ההישג שנותן לי את הכי הרבה סיפוק מקצועי".

פרסים ומדליות

החותמות שלנו

חותם השקיפות

במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מאמינים בשקיפות ואחריות בכל עסקינו המשפטיים. לכן אנו מציגים בגאווה את "חותמת השקיפות" באתרינו שהוענק לנו ע"י חברת "גט סטטוס". חותם זה מסמל שאנו מחויבים לספק ללקוחותינו תקשורת פתוחה וכנה, על ידי שיטות אתיות ושקיפות מלאה לאורך כל התהליך המשפטי. אנו מבינים שעניינים משפטיים יכולים להיות מורכבים ומפחידים, וזו הסיבה שאנו שואפים לשתף את התהליך ולעדכן את לקוחותינו בכל שלב. אז אם אתם מחפשים ייצוג משפטי המאופיין ביושרה, כנות ושקיפות, אל תחפשו רחוק יותר ממשרד עורכי הדין שי פרטוש.

חותם אמינות

במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מבינים כי שכירת עורך דין יכולה להיות משימה לא פשוטה. לכן אנו גאים להציג את "חותם האמינות" באתרנו שהוענק לנו ע"י חברת D&B. החותם הזה הוא הבטחתך שאמינותנו באופן עצמאי כמשרד עורכי דין לגיטימי ואמין על ידי רשות צד שלישי בעלת מוניטין. עם חותמת האמון שלנו, אתה יכול לסמוך על כך שצוות עורכי הדין המנוסים שלנו יטפל בתיקך במקצועיות ובזהירות מרבית. בין אם אתם עומדים בפני סוגיה משפטית מורכבת או פשוט זקוקים לייעוץ משפטי, אנו מתחייבים לספק לכם את הרמה הגבוהה ביותר של שירותיות ותמיכה.