חותם אמינות

"חותם אמינות"

משרד עורכי הדין שי פרטוש גאה להודיע כי זכינו בחותמת האמון מטעם דאן אנד ברדסטריט ישראל. הכרה יוקרתית זו היא עדות למחויבותנו לספק שירותים משפטיים איכותיים והתנהלות אתית בכל עיסוקינו עם לקוחותינו.

 

מהו חותמת האמון?

חותם האמון הוא סמל להכרה המוענקת על ידי Dun & Bradstreet Israel לעסקים שהפגינו מחויבות להתנהלות אתית ולשירות איכותי. הכרה זו ניתנת לחברות העומדות בקריטריונים מחמירים שנקבעו על ידי Dunn & Bradstreet Israel, אשר מעריכה עסקים על יציבותם הפיננסית, ההתנהלות האתית ואיכות השירות.

דאן אנד ברדסטריט ישראל היא ספקית מובילה של מידע עסקי ודוחות אשראי. הם זוכים להכרה רחבה בזכות המוניטין והמומחיות שלהם בהערכת עסקים ובמתן מידע מדויק ואמין ללקוחותיהם.

 

מה המשמעות של משרד עורכי הדין שי פרטוש לקבל את חותמת האמון?

קבלת חותמת האמון מדן אנד ברדסטריט ישראל היא הישג משמעותי עבור משרד עורכי הדין שי פרטוש. זוהי הכרה עצמאית במחויבות שלנו לספק שירותים משפטיים באיכות גבוהה והתנהגות אתית.

חותם האמון מספק ללקוחותינו את הביטחון שהם עובדים עם משרד עורכי דין מכובד ואמין. הוא משמש כסמל למחויבות שלנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות והתנהגות אתית בכל עסקינו.

 

כיצד חותם האמון מועיל ללקוחותינו?

חותם האמון הוא כלי רב ערך עבור לקוחותינו, שכן הוא מספק להם את הביטחון שהם עובדים עם משרד עורכי דין שזכה להכרה עצמאית על התנהלותו האתית והשירות האיכותי. הכרה זו מעניקה ללקוחותינו ביטחון בכך שהם עובדים עם חברה בעלת מוניטין ואמינה שיש לה רקורד מוכח של הצלחה.

יתר על כן, חותמת האמון מהווה מדד נוסף להבטחה עבור לקוחותינו כאשר הם בוחרים במשרד עורכי דין. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות מאתגר עבור לקוחות לקבוע באיזה משרד עורכי דין לבחור. חותמת האמון מספקת ללקוחותינו הערכה עצמאית של אישורי המשרד שלנו, ומאפשרת להם לקבל החלטה מושכלת בעת בחירת שותף משפטי.

 

לסיכום, קבלת חותמת האמון מדן אנד ברדסטריט ישראל היא הישג משמעותי עבור משרד עורכי הדין שי פרטוש. זוהי הכרה עצמאית במחויבות שלנו לספק שירותים משפטיים באיכות גבוהה והתנהגות אתית. חותמת האמון משמשת סמל למחויבות שלנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות והתנהגות אתית בכל עסקינו. אנו גאים להציג את סמל ההכרה הזה, ונמשיך לעבוד קשה כדי לשמור על המוניטין שלנו כמשרד עורכי דין מהימן ובעל מוניטין.

פרסים ומדליות

החותמות שלנו

70 המשפיעים בהתחדשות עירונית

משרד עורכי הדין פרטוש הינו משרד המתמחה בליווי עסקאות התחדשות עירונית. משרדנו זכה בחותם 70 המשפיעים בהתחדשות עירונית ונדל"ן שהוענק על ידי אתר "מגדילים – האתר הישראלי להתחדשות עירונית". לצוות המשרד ניסיון ייחודי וידע רב בליווי יזמים ובעלי זכויות בפרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית. לכן, אם אתם מחפשים הכוונה וליווי לקידום פרויקט של התחדשות עירונית בדירה שבבעלותכם או במתחם בו אתה גרים, פנו למשרדנו לקבלת ליווי על ידי עורכי הדין הטובים והמנוסים ביותר.

חותם השקיפות

במשרד עורכי הדין שלנו, אנו מאמינים בשקיפות ואחריות בכל עסקינו המשפטיים. לכן אנו מציגים בגאווה את "חותמת השקיפות" באתרינו שהוענק לנו ע"י חברת "גט סטטוס". חותם זה מסמל שאנו מחויבים לספק ללקוחותינו תקשורת פתוחה וכנה, על ידי שיטות אתיות ושקיפות מלאה לאורך כל התהליך המשפטי. אנו מבינים שעניינים משפטיים יכולים להיות מורכבים ומפחידים, וזו הסיבה שאנו שואפים לשתף את התהליך ולעדכן את לקוחותינו בכל שלב. אז אם אתם מחפשים ייצוג משפטי המאופיין ביושרה, כנות ושקיפות, אל תחפשו רחוק יותר ממשרד עורכי הדין שי פרטוש.