פינוי בינוי או תמ"א 38 בדקו עכשיו את זכאותכם!

לבדיקת התאמה מהירה תוך 72 שעות

מלאו את הפרטים הבאים

לאן לשלוח את התוצאות?

הדרך הבטוחה לפרויקט התחדשות עירונית מוצלח מתחילה בבחירת עורך דין המתמחה בתכנון ובניה.​

פרויקט התחדשות עירונית הוא פרויקט שמאחוריו עומד הליך תכנוני ומשפטי ארוך, מורכב ועדין, מהרגע בו נוצר עניין סביב האפשרות להתכנותו של הפרויקט, ועד להשלמתו ואכלוסו בהצלחה.

 

נעים להכיר 🙂

שי פרטוש עו"ד ונוטריון, הינו משרד המתמחה בתחום תכנון ובניה והתחדשות העירונית ובעל ניסיון עשיר משנת 2010.

 

אודות המשרד

משרדנו מלווה בהצלחה מגוון פרויקטים הן במתווה תמ"א 38 (חיזוק ועיבוי או הריסה ובניה), הן במתווה פינוי בינוי והן במתווה "חלופת שקד" בעיקר באזור גוש דן / במרכז הארץ. המשרד משלב ייעוץ משפטי עתיר ידע וניסיון ומטרתו לייצג נאמנה את הדיירים תוך עמידה על זכויותיהם, הגדלת תמורתם מהעסקה במו”מ מוצלח והתנהלות נכונה בהפגת התנגדויות.

 

על התחדשות עירונית

בכל פרויקט של תמ"א 38 או פינוי בינוי, ליזם יש עורך דין מטעמו, מה שמדגיש את החשיבות והחיוניות לכך שלדיירים גם יהיה ייצוג. אשר על כן, מומלץ למנות עורך דין דיירים בראשית הדרך, עוד לפני שלב ההתקשרות עם היזם. הצלחתו של פרויקט התחדשות עירונית תמ”א 38 או פינוי בינוי, טמונה רבות בליווי המשפטי הניתן לדיירים על ידי עורך הדין. אל תתפשרו והצטרפו עוד היום להצלחה מוכחת ולליווי הפרויקט שלכם על ידי עו"ד דיירים אשר מתמחה בתכנון ובניה.

 

תפקידים עיקריים

תפקידו של עורך דין דיירים הוא לייצג את האינטרס של דיירים במשא ומתן, מקסום תמורות שהדיירים צפויים לקבל מהיזם, קביעת לוחות זמנים, משה ומתן על ערבויות ופיצויים וכן, יצירת מנגנוני הגנה על הדיירים כקבוצה ועל כל דייר בפרט ועוד.

 

לא סגורים לאיזה פרויקט הבניין שלכם מתאים?
השאירו פרטים ובדקו זכאות עכשיו!

פרוייקטים שאנו מייצגים

שי פרטוש, עו"ד ונוטריון